RT0402DRD072K49L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRD072K49L
JLCPCB Part #
C853611
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS