RT0402CRD07174RL
MFR.Part #
RT0402CRD07174RL
JLCPCB Part #
C2126836
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS