RT0402BRE071K78L
MFR.Part #
RT0402BRE071K78L
JLCPCB Part #
C853114
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS