RT0402BRD07412RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRD07412RL
JLCPCB Part #
C852777
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS