SR2512JK-7W6R8L
MFR.Part #
SR2512JK-7W6R8L
JLCPCB Part #
C20167117
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS