RT0402BRD0737K4L
MFR.Part #
RT0402BRD0737K4L
JLCPCB Part #
C852746
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS