MFP-25BRD52-12K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP-25BRD52-12K
JLCPCB Part #
C1741152
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS