RT0402BRD072K2L
MFR.Part #
RT0402BRD072K2L
JLCPCB Part #
C326602
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS