RT1206FRD0716K9L
MFR.Part #
RT1206FRD0716K9L
JLCPCB Part #
C3930853
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS