RT0402BRB07665RL
MFR.Part #
RT0402BRB07665RL
JLCPCB Part #
C6207485
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS