RT0201FRE079K09L
MFR.Part #
RT0201FRE079K09L
JLCPCB Part #
C2124033
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS