RT0201FRE0778R7L
MFR.Part #
RT0201FRE0778R7L
JLCPCB Part #
C2124134
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS