AA1218FK-07280RL
MFR.Part #
AA1218FK-07280RL
JLCPCB Part #
C3916590
Description
-55℃~+155℃ 1W 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS