RT0201FRE0712K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201FRE0712K1L
JLCPCB Part #
C2122581
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS