RSF500JT-91-1K2
MFR.Part #
RSF500JT-91-1K2
JLCPCB Part #
C1400781
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS