RSF500JT-91-110K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF500JT-91-110K
JLCPCB Part #
C3542029
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS