RSF3WMJR-73-82R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-82R
JLCPCB Part #
C3454989
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS