RSF5SSJT-73-1K8
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-1K8
JLCPCB Part #
C1396765
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS