RSF200JR-73-24R
MFR.Part #
RSF200JR-73-24R
JLCPCB Part #
C3487352
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS