RP0603BRD075K1L
MFR.Part #
RP0603BRD075K1L
JLCPCB Part #
C5865132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS