FCR200JR-73-150R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR200JR-73-150R
JLCPCB Part #
C1762968
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS