RL0805JR-130R082L
MFR.Part #
RL0805JR-130R082L
JLCPCB Part #
C6271001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS