RE1206FRE07130KL
MFR.Part #
RE1206FRE07130KL
JLCPCB Part #
C4322196
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS