RE1206FRE07107RL
MFR.Part #
RE1206FRE07107RL
JLCPCB Part #
C4206338
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS