RE1206FRE0710R7L
MFR.Part #
RE1206FRE0710R7L
JLCPCB Part #
C4292398
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS