RE1206DRE0727K4L
MFR.Part #
RE1206DRE0727K4L
JLCPCB Part #
C4261356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS