RE0805FRE07562RL
MFR.Part #
RE0805FRE07562RL
JLCPCB Part #
C6379371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS