RE0805FRE07510RL
MFR.Part #
RE0805FRE07510RL
JLCPCB Part #
C7042433
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS