RT0805FRD07750KL
MFR.Part #
RT0805FRD07750KL
JLCPCB Part #
C869129
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS