RE0805DRE079K1L
MFR.Part #
RE0805DRE079K1L
JLCPCB Part #
C859536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS