RE0603FRE076K19L
MFR.Part #
RE0603FRE076K19L
JLCPCB Part #
C5721408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS