RE0603FRE0731R6L
MFR.Part #
RE0603FRE0731R6L
JLCPCB Part #
C6758308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS