RE0201BRE0795K3L
MFR.Part #
RE0201BRE0795K3L
JLCPCB Part #
C4258649
Description
-55℃~+155℃ 50mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS