RE0201BRE074K99P
MFR.Part #
RE0201BRE074K99P
JLCPCB Part #
C4305520
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS