RE0201BRE07140KP
MFR.Part #
RE0201BRE07140KP
JLCPCB Part #
C4252267
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS