RC2512JK-7W3K3L
MFR.Part #
RC2512JK-7W3K3L
JLCPCB Part #
C6639409
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS