RT0603BRD0790R9L
MFR.Part #
RT0603BRD0790R9L
JLCPCB Part #
C861597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS