RC2512JK-075K1P
MFR.Part #
RC2512JK-075K1P
JLCPCB Part #
C6639362
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS