RC2512JK-071R2L
MFR.Part #
RC2512JK-071R2L
JLCPCB Part #
C4215680
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS