RC2512FK-7W1K2L
MFR.Part #
RC2512FK-7W1K2L
JLCPCB Part #
C5863093
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS