RC2512FK-074M99L
MFR.Part #
RC2512FK-074M99L
JLCPCB Part #
C878088
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS