RE0603FRE078K06L
MFR.Part #
RE0603FRE078K06L
JLCPCB Part #
C6758360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS