RC2010JK-0775RL
MFR.Part #
RC2010JK-0775RL
JLCPCB Part #
C137033
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS