RT0402CRD0732K4L
MFR.Part #
RT0402CRD0732K4L
JLCPCB Part #
C4126358
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS