RC2010FK-072K2L
MFR.Part #
RC2010FK-072K2L
JLCPCB Part #
C877306
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS