RC2010FK-0720RL
MFR.Part #
RC2010FK-0720RL
JLCPCB Part #
C877232
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS