RC0805FR-07121RL
MFR.Part #
RC0805FR-07121RL
JLCPCB Part #
C273805
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS