RC1218DK-0746R4L
MFR.Part #
RC1218DK-0746R4L
JLCPCB Part #
C4102561
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS