RC1218DK-0746K4L
MFR.Part #
RC1218DK-0746K4L
JLCPCB Part #
C1705359
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS