RC1210JR-073R3L
MFR.Part #
RC1210JR-073R3L
JLCPCB Part #
C705459
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS